KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8077405
nr 807 7405
Wilhelm von Gegerfelt
(1844-1920), Sverige
Blyerts, W Von Gegerfelt, Stämpelsignerad, motivets mått: 19x24
Kondition: lös ram
Wilhelm von Gegerfelt, född 1844 i Göteborg, död 1920, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:58:38
10/2 22:20:16
400 kr
11/2 10:51:39
Wilhelm von Gegerfelt
Läs mer om Wilhelm von Gegerfelt